0.00 PLN

O nas

Szanowni Panstwo,

Z przyjemnością witamy na stronie internetowej sklepu naszego znajdującego się w województwie świętokrzyskim o tradycjach sadowniczych i pszczelarskich. Wszyscy wiemy ile przyjemności i korzyści przynosi jedzenie owoców zerwanych z własnoręcznie uprawianego ogródka. Nie bez znaczenia pozostaje również przyjemność przebywania w sadzie i oddawaniu się czynnościom pielęgnacyjnym. Zdajemy sobie również sprawę, że pięlegnowanie wysokich drzew, a także późniejszy zbiór owoców może się okazać czynnością trudną a czasem wręcz niemożliwą do wykonania. Dlatego też wszystkim amatorom pysznych i własnych owoców gorąco polecamy do sadzenia owocowe drzewka karłowe i półkarłowe. Tradycje rodzinne jak również dowiadczenie zdobyte na towarowych plantacjach w Wielkiej Brytanii i Niemczech skłoniła nas do upowszechniania takich właśnie form prowadzenia drzewek owocowych. W naszym sklepie internetowym możecie znaleźć cenne odmiany drzewek owocowych odpowiednie do naszego klimatu i jak najmniej wymagające pod kątem ochrony i warunków glebowych. Również uprawa i pielęgnacja drzew niskopiennych jest o wiele prostsza a zbiory łatwiejsze w porównaniu do drzew silnie rosnących. Taka forma prowadzenia jest szczególnie polecana na małe działki i przydomowe ogródki. Pragniemy podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem i satysfakcją z uprawy karłowych drzewek owocowych.


Iwona & Rozalia Król
ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności