0.00 PLN

Regulamin

Regulamin zakupów     

I Informacje ogólne   
  1. Niniejszy Regulamin określa zasady sprzedaży internetowej sadzonek drzew owocowych przez Gospodarstwo Rolne Iwona & Rozalia Król.
  2. Zakupów dokonuje się poprzez stronę internetową  www.owocowe-drzewka.pl zwaną dalej Sklepem.   
  3. Złożenie zamówienia na formularzu strony www.owocowe-drzewka.pl przez Kupującego jest jednoznaczne z oświadczeniem, że zapoznał się on z Regulaminem Sklepu i że zobowiązuje się go przestrzegać.   
 
II Sprzedaż   
  1. Ceny wszystkich zamieszczonych produktów są cenami brutto.       
  2.  Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki podane na stronie sklepu.       
  3. Ceny zawarte w cenniku są wiążące dla obu stron w momencie złożenia zamówienia przez kupującego.       
  4. Zamówienia  można składać wyłącznie poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.owocowe-drzewka.pl  w dziale „Zamawiam”. Warunkiem przyjęcia zamówienia jest  podanie prawidłowych danych osobowych kupującego koniecznych do realizacji i potwierdzenia złożenia zamówienia.       
  5. Zakupione produkty dostarczane są pod adres wskazany na formularzu zamówienia na terenie całego kraju. Dostawa realizowana jest poprzez firmę kurierską.       
  6. Czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 14 dni.       
  7. W przypadku wystąpienia braku dostępności określonego produktu w Sklepie internetowym www.owocowe-drzewka.pl klient zostanie o tym fakcie powiadomiony drogą elektroniczną.       
  8. Dbając o jak najwyższą jakość dostarczanego towaru zastrzegamy sobie możliwość usunięcia lub modyfikacji części Państwa zamówienia jeżeli zaistniałoby ryzyko sprzedaży towaru, który naszym zdaniem nie będzie w 100% odpowiadał naszym standardom.       
  9. Wprowadzenie zmian do złożonego zamówienia jest możliwe wyłącznie po bezpośrednim uzgodnieniu tego zamiaru z producentem.       
  10.W przypadku uszkodzenia przesyłki i zawartych w niej produktów należy otworzyć paczkę  przy kurierze i spisać protokół uszkodzenia (zrobić w miarę możliwości zdjęcia). Całość dokumentacji  przesłać drogą elektroniczną na adres: info@owocowe-drzewka.pl
 11. W przypadku wyczerpania własnych produktów sklep może uzupełniać stan magazynowy, zaopatrując się u innych dostawców.
 12. Sklep nie bierze odpowiedzialności za stan roślin spowodowany wydłużoną dostawą z winy klienta (brak odbiorcy pod wskazanym adresem).       
 
III Płatności       
  1. Zapłaty za zamówiony produkt można dokonać:
a) przelewem - płatność przelewem bankowym na konto 95 1140 2004 0000 3902 7754 9938. W tytule przelewu należy wpisać nr zamówienia oraz imię i nazwisko zamawiającego.
b) za pobraniem - płatność bezpośrednio kurierowi przy odbiorze towaru.
  2. Przy wartości zamówienia przekraczającej 300 zł sklep zastrzega sobie prawo do żądania zaliczki lub odmówienia formy płatności za pobraniem.       
  3. Zamówienie płatne przelewem realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.       
  4. Na życzenie Klienta wystawiamy rachunek.       
 
IV Reklamacje       
  1. W przypadku, gdy  produkt zostanie dostarczony  niezgodnie z zamówieniem, wadliwy lub z wyraźnymi oznakami obniżonej użyteczności, Sklep przyjmuje zwrot zakupionych produktów w terminie 14 dni od daty ich dostarczenia.
  2. Reklamacja – odesłanie produktu musi być poprzedzona kontaktem ze sklepem w celu wyjaśnienia wad produktu i sposobu postępowania.       
  3.W przypadku niemożności wymiany produktu na produkt wolny od wad Sprzedawca zaproponuje Kupującemu inny produkt o podobnych właściwościach lub, w sposób uzgodniony z Kupującym, zwróci odwrotnie równowartość reklamowanego produktu oraz koszty reklamowanej przesyłki.
      
V Postanowienia końcowe       
  1. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.       
  VI Uwagi       
  1. Sklep internetowy działający pod adresem www.owocowe-drzewka.pl prowadzony jest przez Gospodarstwo Rolne Iwona & Rozalia Król 26-050 Gruszka 92.
ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności