0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Wiśnia karłowa Łutówka (sadzonka)
«
  • Wiśnia karłowa Łutówka (sadzonka)
  • Wiśnia karłowa Łutówka (sadzonka)
  • Wiśnia karłowa Łutówka (sadzonka)

Wiśnia karłowa Łutówka (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 26.00 PLN
Dodaj
Opis: Drzewko owocowe na podkładce karłowej osiąga wysokość do 2,5m. Odmiana samopylna.Dość dobrze znosi mrozy. Owoców możemy się już spodziewać w 2-3 roku po posadzeniu.Tworzy luźną, kulistą koronę ze zwisającymi pędami.Dojrzałość zbiorcza przypada na koniec lipca lub począte ksierpnia w zależności od warunków klimatycznychOwoc: średni o masie ok. 5,5 g, szerokosercowaty. Skórka ciemna, wiśniowobrązowa. Miąższ dość ścisły, ciemnoczerwony.Sok ciemny.

Podkładka: karłowa

Dojrzałość zbiorcza: przełom lipca i sierpnia

Docelowa wysokość: do 2,5m

Plonowanie: dość obfite

Typ sadzonki: z gołym korzeniem

 

ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności