0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Nektaryna karłowa Fantazja - PRODUKT NIEDOSTĘPNY
«
  • Nektaryna karłowa Fantazja - PRODUKT NIEDOSTĘPNY
  • Nektaryna karłowa Fantazja - PRODUKT NIEDOSTĘPNY
  • Nektaryna karłowa Fantazja - PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Nektaryna karłowa Fantazja - PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 13.00 PLN
Dodaj
Drzewko owocowe na podkładce karłowej (Mandżurskiej) osiąga wysokość do 2,5m. Dość dobrze znosi mrozy. Odmiana samopylna. Wcześnie wchodzi w okres owocowania, pierwsze owoce można uzyskać już w 2-3 roku po posadzeniu. Plonuje bardzo obficie i regularnie. Kwiat bladoróżowy. Owoce duże o masie 120-160g o kształcie owalnym. Skórka jasno-pomarańczowa 60-90% pokryta czerwonym rumieńcem. Miąższ żółty zwięzły. Owoce dojrzewają w pierwszej połowie września.

ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności