0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Jabłoń karłowa Red Booskop (sadzonka)
«
  • Jabłoń karłowa Red Booskop (sadzonka)
  • Jabłoń karłowa Red Booskop (sadzonka)
  • Jabłoń karłowa Red Booskop (sadzonka)

Jabłoń karłowa Red Booskop (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 14.00 PLN
Dodaj
Opis: Drzewko owocowe na podkładce karłowej rośnie niewielkie i osiąga wysokość ok 2.5m. W warunkach polskich dojrzałość zbiorczą osiąga w II dekadzie października. Owoców możemy się spodziewać już w 2 roku po posadzeniu. Owocuje corocznie i bardzo obficie. Owoce duże, baryłkowate, często nieregularne. Skórka średniej grubości, szorstka i silnie ordzawiona niekiedy pokryta częściowo krwistym lub pomarańczowym rozmyto-paskowanym rumieńcem. Miąższ gruboziarnisty, soczysty, kruchy, dość kwaśny. Owoce szczególnie polecane są do ciast i deserów.

Podkładka: M9

Zbiór owoców: 2 dekada października

Docelowa wysokość: 2,5-3m

Plonowanie: obfite i regularne

Typ sadzonki: z gołym korzeniem


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności