0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Grusza karłowa Konferencja (sadzonka)
«
  • Grusza karłowa Konferencja (sadzonka)
  • Grusza karłowa Konferencja (sadzonka)
  • Grusza karłowa Konferencja (sadzonka)

Grusza karłowa Konferencja (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


29.80 PLN
Cena: 13.00 PLN
Dodaj szt
Opis: Karłowe drzewko owocowe osiąga wysokość do 2,5 m. Pierwsze owoce można uzyskać już w 2-3 roku po posadzeniu, dojrzałość zbiorczą uzyskują w drugiej połowie września. Owoc średniej wielkości, skórka gładka, matowa, zielona i zielonożółta,miąższ delikatny, bardzo słodki, soczysty, nieco aromatyczny. Dobrym zapylaczem dla tej odmiany będzie m.in. Faworytka.

Podkładka: Pigwa S1 

Dojrzałość zbiorcza: II połowa września

Docelowa wysokość: do 2,5-3m 

Plonowanie: obfite 

Typ sadzonki: z gołym korzeniem ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności