0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Morela Early Orange (sadzonka)
«
  • Morela Early Orange (sadzonka)
  • Morela Early Orange (sadzonka)
  • Morela Early Orange (sadzonka)

Morela Early Orange (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 14.00 PLN
Dodaj
Opis: Jest to bardzo plenna odmiana kanadyjska nowej generacji. Owoce dojrzałość zbiorczą uzyskują pod koniec lipca i bez tendencji do przedwczesnego opadania. Są zielonożółte z czerwonym słabo kropkowanym rumieńcem i płytką bruzdą dzielącą je na niesymetryczne części. Miąższ pomarańczowy, soczysty, smaczny, dobrze odchodzi od pestki. Przeciętna masa owocu wynosi 30-40 g. Odmiana cenna ze względu na wysoką zdrowotność drzew, odporna na mróz, samopylna. Nawet pozostawione w warunkach pokojowych nie gniją szybko i przez kilka dni zachowują niezmieniony wygląd i smak. 

Podkładka: ałycza

Zbiór owoców: koniec lipca

Docelowa wysokość: 4-5m

Plonowanie: obfite

Odmiana samopylna 

Typ sadzonki: z gołym korzeniem


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności