0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Śliwka karłowa Węgierka Zwykła (sadzonka)
«
  • Śliwka karłowa Węgierka Zwykła (sadzonka)
  • Śliwka karłowa Węgierka Zwykła (sadzonka)
  • Śliwka karłowa Węgierka Zwykła (sadzonka)

Śliwka karłowa Węgierka Zwykła (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 18.00 PLN
Dodaj
Opis: Drzewko owocowe na podkładce karłowej rośnie niewielkie i osiąga wysokość ok 2.5-3m. Odmiana samopylna. Okres owocowania rozpoczyna się od połowy września i trwa do końca października. Owoców możemy się spodziewać już w 2-3 roku po posadzeniu. Plonuje obficie i regularnie. Owoce bardzo słodkie o masie ok. 20g, skórka brązowogranatowa. Miąższ, w zależności od stanowiska i stopnia dojrzałości owoców może mieć barwę od zielonożółtej po pomarańczową. Łatwo oddziela się od pestki i jest wyjątkowo smaczny, zwłaszcza w pełnej dojrzałości owocu. Jest to jedna z najstarszych i najlepszych odmian śliwy. Zbiór owoców przypada na pierwszą połowę września.

Podkładka: w.Wangenheima

Dojrzałość zbiorcza: I połowa września

Docelowa wysokość: do 2,5-3m

Plonowanie: obfite i regularne

Typ sadzonki: z gołym korzeniem

Odmiana samopylna


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności