0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Czereśnia karłowata Sylvia (sadzonka), średnio-późna
«
  • Czereśnia karłowata Sylvia (sadzonka), średnio-późna
  • Czereśnia karłowata Sylvia (sadzonka), średnio-późna
  • Czereśnia karłowata Sylvia (sadzonka), średnio-późna

Czereśnia karłowata Sylvia (sadzonka), średnio-późna

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 36.00 PLN
Dodaj
Drzewka owocowe na podkładce karłowej (Gisela5)- niskopienne. Cechą charakterystyczną tej kanadyjskiej odmiany jest bardzo ograniczony wzrost, osiągający wyskość do 2m. Tworzy małe i gęsto ulistnione korony. Pierwsze owoce można uzyskać już w 2-3 roku po posadzeniu. Plonuje corocznie i obficie. Jest dość odporna na mróz i mało podatna na raka bakteryjnego. Owoce o masie ok. 8-9 g są szerokie o sercowatym kształcie, twarde i jędrnę, miąższ chrupiący, bardzo smaczny, skórka błyszcząca ciemnoczerwona, mało podatne na pękanie. Zbiór owoców przypada na połowę lipca.

ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności