0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Morela karłowa Wczesna z Morden- PRODUKT NIEDOSTĘPNY
«
  • Morela karłowa Wczesna z Morden- PRODUKT NIEDOSTĘPNY
  • Morela karłowa Wczesna z Morden- PRODUKT NIEDOSTĘPNY
  • Morela karłowa Wczesna z Morden- PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Morela karłowa Wczesna z Morden- PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 13.00 PLN
Dodaj
Opis: Drzewko owocowe niskopienne (zaszczepione na skarlające podkładce w.Wangenheima) osiąga wysokość do 2,5 m - korona luzna, przewiewna. Jest to odmiana samopylna, w zasadzie całkowicie odporna na mróz (-35 st) a przy tym bardzo plenna. Owoce dojrzałość zbiorcza uzyskują pod koniec lipca i nie maja skłonności do pękania w trakcie deszczów. Wybarwiają się na żółto-pomarańczowo z lekkim czerwonym słabo kropkowanym rumieńcem. Skórka omszona, dość gruba i miękka. Miąższ pomarańczowy, mało włóknisty, umiarkowanie soczysty, smaczny, dobrze odchodzi od pestki. Odmiana cenna ze względu na wysoka zdrowotność drzew, dobrze znosi przymrozki. Jej owoce doskonale nadają się do bezpośredniego spożycia jak tez na przetwory a w szczególności na kompoty ponieważ jej nie rozlatują się a skórka nie peka.

Podkładka: sw.Wangenheima

Zbiór owoców: koniec lipca

Docelowa wysokość: 2,5m

Plonowanie: obfite

Odmiana samopylna 

Typ sadzonki: z gołym korzeniem


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności