0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Morela karlowa Goldrich (sadzonka)
«
  • Morela karlowa Goldrich (sadzonka)
  • Morela karlowa Goldrich (sadzonka)
  • Morela karlowa Goldrich (sadzonka)

Morela karlowa Goldrich (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 14.00 PLN
Dodaj
Opis: Drzewko niskopienne na karłowej podkładce rośnie słabo z umiarkowanie rozłożystą koroną. Deserowa odmiana, o dobrej plenności i dużych owocach . Rodzi atrakcyjne, owalne, owoce średniej wielkości lub duże, o masie ok. 50-70g Skórka żółta do jasnopomarańczowej z małym, czerwonym, kropkowanym rumieńcem. Bardzo dobrze odchodzący od pestki miąższ barwy pomarańczowej, o kwaskowatym smaku. Jest odmiana wysoko wytrzymała na niskie temperatury i jest tolerancyjna na szarkę. 

Podkładka: sw.Wangenheima

Zbiór owoców: 2 połowa lipca

Docelowa wysokość: 2,5m

Plonowanie: obfite

Odmiana samopylna 

Typ sadzonki: z gołym korzeniem


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności