0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Śliwa karłowa Węgierka Dąbrowicka (sadzonka)
«
  • Śliwa karłowa Węgierka Dąbrowicka (sadzonka)
  • Śliwa karłowa Węgierka Dąbrowicka (sadzonka)
  • Śliwa karłowa Węgierka Dąbrowicka (sadzonka)

Śliwa karłowa Węgierka Dąbrowicka (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 13.00 PLN
Dodaj
Opis: Śliwa niskopienna pochodzenia polskiego, bardzo ceniona odmiana deserowa. Zaszczepione na podkładce karłowej rośnie niewielkie, tworząc kształtną, kulista koronę. Owoce tej odmiany są średniej wielkości ok.35g. Skórka brązowogranatowa, pokryta gęstym, niebieskawym nalotem. Miąższ owoców jest żóltomiodowy, , słodki, lekko kwaskowy, bardzo smaczny i łatwo odchodzi od pestki. Doskonale nadaje się do spożycia bezpośredniego jak i na przetwory. Plonuje obficie, corocznie lecz nieco nieregularnie. Owoców możemy się spodziewać już w 2 roku po posadzeniu. Zaleta tej odmiany jest bardzo wysoka odporność na szarkę i mróz. Szczególnie polecana do przydomowych ogródków.

Podkładka: w.Wangenheima

Dojrzałość zbiorcza: II połowa sierpnia

Docelowa wysokość: do 2,5-3m

Plonowanie: obfite i regularne

Typ sadzonki: z gołym korzeniem

 


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności