0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Śliwy karłowe Cacanska Lepotica (sadzonka)
«
  • Śliwy karłowe Cacanska Lepotica (sadzonka)
  • Śliwy karłowe Cacanska Lepotica (sadzonka)

Śliwy karłowe Cacanska Lepotica (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 16.00 PLN
Dodaj
Opis: Śliwa karłowa- dobry zapylacz dla innych odmian śliw. Zaszczepiona na podkładce karłowej rośnie do umiarkowanje wysokości. Wcześnie wchodzi w owocowanie. Owocuje obficie, corocznie. Owoce średniej wielkości lub duże dojrzewają w w pierwszej dekadzie sierpnia. Im później zebrane ? tym sa smaczniejsze, pestka dobrze odchodzi od miąższu. Skórka ciemnogranatowa, pokryta jasnoniebieskim nalotem. Owoce wybarwiają się zanim osiągną dojrzałość. Miąższ jest zielonożółty, soczysty i smaczny. Tolerancyjna na szarkę. Jest to odmiana deserowa nadająca się również na przetwory, polecana do przydomowych ogródków na słoneczne stanowiska.

Podkładka: w.Wangenheima

Dojrzałość zbiorcza: połowa sierpnia

Docelowa wysokość: do 2,5-3m

Plonowanie: obfite i regularne

Typ sadzonki: z gołym korzeniem

Odmiana samopylna


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności