0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Jabłoń karłowa Gala Must (sadzonka)
«
  • Jabłoń karłowa Gala Must (sadzonka)
  • Jabłoń karłowa Gala Must (sadzonka)
  • Jabłoń karłowa Gala Must (sadzonka)

Jabłoń karłowa Gala Must (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 14.00 PLN
Dodaj
Opis: Drzewa owocowe niskopienne zaszczepione na podkładkach karłowych M9. Dorastają do 2,5-3m wysokości, średnio zagęszczone i łatwe do formowania. Wcześnie wchodzą w owocowanie, owocują bardzo obficie i corocznie. Owoce? średniej wielkości, pokryte bardzo atrakcyjnym, rozmytym rumieńcem. Miąższ aromatyczny i słodki, bardzo smaczny. Odmiana typowo deserowa i łatwa w uprawie. Drzewa odporne na mróz i mało podatne na parcha i mączniaka. 

Podkładka: M9

Zbiór owoców: przełom września/października

Docelowa wysokość: 2,5-3m

Plonowanie: coroczne i obfite

Typ sadzonki: z gołym korzeniem


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności