0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Grusza niskopienna Lukasówka (sadzonka)
«
  • Grusza niskopienna Lukasówka (sadzonka)
  • Grusza niskopienna Lukasówka (sadzonka)
  • Grusza niskopienna Lukasówka (sadzonka)

Grusza niskopienna Lukasówka (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 9.00 PLN
Dodaj
Opis: Stara odmiana gruszy na podkładce pigwa S1, rośnie umiarkowanie i jest chętnie uprawiana w Polsce jako jedna z najcenniejszych odmian deserowych i na przetwory. Lubi cieplejsze i zaciszne stanowiska. Odmiana częściowo samopylna ale doskonałym zapylaczem dla tego drzewka owocowego będzie m.in. grusza Konferencja. Drzewko rodzi dość duże owoce z białym aromatycznym miąższem o słodko-winnym smaku. Skórka jasnozielona z delikatnym rumieńcem. Dojrzewanie owoców rozpoczyna się pod koniec września.

Podkładka: Pigwa S1

Dojrzałość zbiorcza: koniec września

Docelowa wysokość: do 2,5-3m

Plonowanie: obfite

Typ sadzonki: z gołym korzeniemZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności