0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Grusza Faworytka /Klapsa (sadzonka) - wczesna
«
  • Grusza Faworytka /Klapsa (sadzonka) - wczesna
  • Grusza Faworytka /Klapsa (sadzonka) - wczesna
  • Grusza Faworytka /Klapsa (sadzonka) - wczesna

Grusza Faworytka /Klapsa (sadzonka) - wczesna

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 13.00 PLN
Dodaj
Opis: Te drzewa owocowe należą do najstarszych i najsmaczniejszych odmian grusz. Na podkładce ze wstawką wyrasta na niewielkie drzewko. Rodzi duże owoce, żółtozielone z lekkim rumieńcem. Miąższ masłowaty, bardzo smaczny i soczysty. Lubi ciepłe stanowiska i dobrze rośnie również na niezbyt urodzajnych glebach. Jest dość odporna na mróz i choroby. Owoce tej odmiany dojrzewają w drugiej połowie sierpnia. Polecana szczególnie do przydomowych ogródków. Dobry zapylacz dla wielu odmian w tym Konferencji i Lukasówki.

Podkładka: wstawka/Pigwa S1

Dojrzałość zbiorcza: koniec sierpnia

Docelowa wysokość: do 2,5-3m

Plonowanie: obfite

Typ sadzonki: z gołym korzeniemZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności