0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Śliwa karłowa Renkloda Ulena (sadzonka)
«
  • Śliwa karłowa Renkloda Ulena (sadzonka)
  • Śliwa karłowa Renkloda Ulena (sadzonka)

Śliwa karłowa Renkloda Ulena (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 17.00 PLN
Dodaj
Opis: Drzewka niskopienne śliwy, bardzo starej francuskiej odmiany popularnej ze względu na pyszne owoce nadające się również na przetwory. Podkładka skarlająca w.Wangenheima znacząco osłabia silny wzrost tej odmiany. Drzewa i kwiaty są dość wytrzymałe na mróz oraz odporne na szarkę i brunatną zgniliznę. Duże i kuliste owoce cechują się gładką zielonożółtą skórką i miękkim, aromatycznym i bardzo smacznym miąższem, w pełnej dojrzałości łatwo odchodzącym od pestki. Owoce dojrzewają na początku sierpnia. Doskonały zapylacz dla innych odmian.

Podkładka: w.Wangenheima

Dojrzałość zbiorcza: I połowa sierpnia

Docelowa wysokość: do 2,5m

Plonowanie: obfite 

Typ sadzonki: z gołym korzeniem

Odmiana samopylna


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności