0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Wiśnia karłowa Lucyna (sadzonka)
«
  • Wiśnia karłowa Lucyna (sadzonka)
  • Wiśnia karłowa Lucyna (sadzonka)
  • Wiśnia karłowa Lucyna (sadzonka)

Wiśnia karłowa Lucyna (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 16.00 PLN
Dodaj
Opis: Drzewka wiśni Lucyny rosną dość szeroko i są mocno ulistnione. Zaszczepione na podkładce karłowej, wiśnia niskopienna rośnie umiarkowanie i daje się łatwo formować. W uprawie jest mało wymagająca. Dobrze się czuje na ciepłych i suchych stanowiskach. Jest wyjątkowo mrozoodporna i mało podatna na choroby. Ma wyjątkowo smaczne słodko-kwaśne owoce, szczególnie polecane na przetwory. Jest odmianą samopłodną choć lepiej owocuje w towarzystwie innych wiśni. Owoce dojrzewają w połowie lipca.

Podkładka: karłowa

Dojrzałość zbiorcza: połowa lipca

Docelowa wysokość: do 3m

Plonowanie: obfite

Typ sadzonki: z gołym korzeniemZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności