0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Brzoskwinia karłowa Harnaś (sadzonka) - wczesna
«
  • Brzoskwinia karłowa Harnaś (sadzonka) - wczesna
  • Brzoskwinia karłowa Harnaś (sadzonka) - wczesna
  • Brzoskwinia karłowa Harnaś (sadzonka) - wczesna

Brzoskwinia karłowa Harnaś (sadzonka) - wczesna

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 10.00 PLN
Dodaj
OPIS: Brzoskwinia tej odmiany zaszczepione na podkładce karłowej tworzy niskopienne drzewko . Są to ciepłolubne rośliny i wymagają dobrze nasłonecznionego stanowiska z półprzepuszczalnym podłożem . Ta odmiana dobrze znosi mrozy i jest średnio podatna na choroby. Jak każda odmiana brzoskwiń wymaga ochrony przeciw kędzierzawości liści. Młode drzewka wymagają obfitego podlewania. Odmiana Harnaś ma bardzo smaczne owoce, które nie mają tendencji do opadania z drzewa.

Podkładka: siewka Mandżurska

Zbiór owoców: pocczątek sierpnia

Docelowa wysokość: 2,5 m

Odmiana samopylna.

Owocowanie:
obfite


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności