0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Brzoskwinia karłowa Inka (sadzonka) - późna
«
  • Brzoskwinia karłowa Inka (sadzonka) - późna
  • Brzoskwinia karłowa Inka (sadzonka) - późna
  • Brzoskwinia karłowa Inka (sadzonka) - późna

Brzoskwinia karłowa Inka (sadzonka) - późna

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 16.00 PLN
Dodaj
OPIS: Ta odmiana brzoskwini w naturalnych warunkach może osiągnąć 5-6m wysokości ale dzięki podkładce karłowej  jest to brzoskwinia niskopienna. Drzewko jest regularne z kulistą koronką i ozdobnym różowym kwiatostanem. Jak każda brzoskwinia lubi stanowiska nasłonecznione. Jest samopylna i cechuje się dobrą odpornością na mróz. Rodzi duże i przeważnie słodkie owoce, bardzo aromatyczne, nadające się zarówno do bezpośredniego spożycia jak i przetwory. Miąższ bardzo łatwo odchodzi od pestki. Jest to jedna z najpóźniejszych odmian brzoskwiń. Owoce dojrzewają pod koniec sierpnia i na początku września obficie i regularnie.

Podkładka: siewka Mandżurska

Zbiór owoców: przełom sierpnia/września

Docelowa wysokość: 2,5-3m

Plonowanie: obfite

Odmiana samopylna


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności