0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Brzoskwinia karłowa Redhaven (sadzonka)
«
  • Brzoskwinia karłowa Redhaven (sadzonka)
  • Brzoskwinia karłowa Redhaven (sadzonka)
  • Brzoskwinia karłowa Redhaven (sadzonka)

Brzoskwinia karłowa Redhaven (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 14.00 PLN
Dodaj
OPIS: Drzewko tej brzoskwini karłowej na podkładce, osiąga kulistą i dość mocno zagęszczoną koronę. Warto więc wykonać silniejsze cięcie, które umożliwi promieniom słonecznym dotarcie do każdej brzoskwini. Na glebach słabszych zalecane jest nawożenie. Ważne jest to, że potrafi się bardzo szybko regenerować. Najważniejsze są jednak jego walory smakowe, soczystość i jędrność, a przy tym mała włóknistość, orzeźwiający kwaskowatosłodki smak i łatwe odchodzenie od pestki. Drzewa tej odmiany brzoskwini  owocują obficie i nieco nierównomiernie zatem zaleca się zbiór kilkakrotny. 

Podkładka: siewka Mandżurska

Zbiór owoców: połowa sierpnia

Docelowa wysokość: 2,5-3m

Plonowanie: obfite, nierównomierne

Odmiana samopylna


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności