0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Jabłoń karłowa Oliwka Żółta (Papierówka - sadzonka)
«
  • Jabłoń karłowa Oliwka Żółta (Papierówka - sadzonka)
  • Jabłoń karłowa Oliwka Żółta (Papierówka - sadzonka)
  • Jabłoń karłowa Oliwka Żółta (Papierówka - sadzonka)

Jabłoń karłowa Oliwka Żółta (Papierówka - sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 14.00 PLN
Dodaj
Opis: Niezwykle popularna w Polsce, bardzo stara odmiana drzewa jabłoni, na podkładce karłowej P60. Jest bardzo wytrzymała na mróz, odporna na mączniaka i średnio odporna na parcha. Owocuje bardzo obficie i w starszym wieku nieco naprzemiennie dlatego wskazane jest przerzedzanie zawiązków. Owoce małe i średnie, jasnozielone, kwaskowate i aromatyczne. Odmiana bardzo wczesna, owocami tego drzewa możemy się cieszyć już w lipcu. Dobrym zapylaczem dla tego drzewka będzie Szampion, Gloster, Antonówka.

Podkładka: P60

Zbiór owoców: lipiec

Docelowa wysokość: 2,5-3m

Plonowanie: bardzo obfite / naprzemienne

Typ sadzonki: z gołym korzeniem


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności