0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Czereśnia karłowa Summit (sadzonka) -średnio późna
«
  • Czereśnia karłowa Summit (sadzonka) -średnio późna
  • Czereśnia karłowa Summit (sadzonka) -średnio późna
  • Czereśnia karłowa Summit (sadzonka) -średnio późna

Czereśnia karłowa Summit (sadzonka) -średnio późna

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 26.00 PLN
Dodaj
Kanadyjska odmiana odporna dość dobrze znosząca mróz i mało podatna na choroby kory i drewna. Charakteryzuje się dość silnym wzrostem dlatego najczesciej występuje na podkładkach skarlających (Gisela 5). Rodzi duże, słodkie owoce o walorach deserowych i przetwórczych. Odmiana ta wymaga nasłonecznionego stanowiska oumiarkowanej wilgotności. Zbiór owoców przypada na połowę lipca ale owoce już nieco wcześniej nadają się do spożycia. Dobrym zapylaczem będzie m.in. odmiana Lapins.

ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności