0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Jabłoń karłowa Ligol (sadzonka)
«
  • Jabłoń karłowa Ligol (sadzonka)
  • Jabłoń karłowa Ligol (sadzonka)
  • Jabłoń karłowa Ligol (sadzonka)

Jabłoń karłowa Ligol (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 13.00 PLN
Dodaj
Opis: Polska odmiana zimowa. Jabłoń ta na podkładce karłowej M9 rośnie umiarkowanie, tworząc średnio zagęszczoną koronę. Wykazuje w miarę dużą odporność na mróz i małą podatność na choroby grzybowe. Wcześnie wchodzi w okres owocowania, plonując obficie, często jednak co drugi rok. Rodzi bardzo duże, stożkowe owoce, pokryte rozmytym, ciemnoczerwonym, atrakcyjnym rumieńcem, o lekko kwaskowatym, kruchym i smacznym miąższu.

Podkładka: M9

Zbiór owoców: przełom września/października

Docelowa wysokość: do 2,5m

Plonowanie: obfite / naprzemienne

Typ sadzonki: z gołym korzeniemZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności