0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Jabłoń karłowa Golden Delicious (sadzonka)
«
  • Jabłoń karłowa Golden Delicious (sadzonka)
  • Jabłoń karłowa Golden Delicious (sadzonka)

Jabłoń karłowa Golden Delicious (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 11.00 PLN
Dodaj
Opis: Golden Delicious jest to stara odmiana jabłoni pochodzenia amerykańskiego. Jedna z najsmaczniejszych odmian deserowych jabłoni. Jabłka są średniej wielkości ze smacznym kremowozółtym, słodko-winnym miąższem. ceniona też ze względu na obfite owocowanie i długi okres przechowywania owoców. Ddojrzałość zbiorcza przypada na października ale zbiór można przedłużyć gdyż owoce nie mają tendencji do opadania. Owocuje obficie, ale często przemiennie (lata o obfitym owocowaniu następują na przemian z latami, gdy owocowanie jest słabsze). Odmiana dość wrażliwa na mróz zatem polecana w cieplejsze regiony Polski. Średnio podatna na parcha jabłoni i na mączniaka.

Podkładka: M9

Dojrzałość zbiorcza: połowa października

Docelowa wysokość: do 2,5m

Plonowanie: obfite / naprzemienne

Typ sadzonki: z gołym korzeniem

 

ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności