0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Nektaryna karłowa Harko (sadzonka)
«
  • Nektaryna karłowa Harko (sadzonka)
  • Nektaryna karłowa Harko (sadzonka)
  • Nektaryna karłowa Harko (sadzonka)

Nektaryna karłowa Harko (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 10.00 PLN
Dodaj
Opis: Jest to kanadyjska odmiana odznaczająca się wysoką odpornością na niskie temepratury zaszczepiona na podkładce karłowej. Kwitnie dość późno i zawiązuje dużo pąków kwiatowych przez co zalecane jest późniejsze przerzedzenia zawiązków. Miąższ owoców jest średniozwięzły, soczysty, odchodzący od pestki a przede wszystkim smaczny. 

Podkładka: siewka Mandżurska

Zbiór owoców: połowa sierpnia

Docelowa wysokość: 2,5-3m

Plonowanie: obfite

Odmiana samopylna 

Typ sadzonki: z gołym korzeniem


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności