0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Nektaryna Redgold (sadzonka)
«
  • Nektaryna Redgold (sadzonka)
  • Nektaryna Redgold (sadzonka)
  • Nektaryna Redgold (sadzonka)

Nektaryna Redgold (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 13.00 PLN
Dodaj
Opis: Drzewko nektaryny pochodzenia amerykańskiego na karłowej podkładce o wysokiej wytrzymałości na mróz. Rodzi duże, smaczne owoce, których miąższ łatwo oddziela się od pestki, nadają sie doskonale do bezpośredniego spożycia jak i na przetwory. Drzewka tej odmiany lubią nasłonecznione stanowiska o umiarkowanej wilgotności. 

Podkładka: siewka Mandżurska

Zbiór owoców: pierwsza połowa września

Docelowa wysokość: 2,5-3m

Plonowanie: obfite

Odmiana samopylna 

Typ sadzonki: z gołym korzeniem


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności