0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Czereśnia karłowa Burlat odm. wczesna. (sadzonka)
«
  • Czereśnia karłowa Burlat odm. wczesna. (sadzonka)
  • Czereśnia karłowa Burlat odm. wczesna. (sadzonka)
  • Czereśnia karłowa Burlat odm. wczesna. (sadzonka)

Czereśnia karłowa Burlat odm. wczesna. (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 26.00 PLN
Dodaj szt

Opis:  Drzewko na podkładce karłowej rośnie niewielkie, tworzy koronę o mocnej konstrukcji i wcześnie wchodzi w okres owocowania. Pierwsze owoce można uzyskać już w 2-3 roku po posadzeniu. Owoce o masie ok. 8,5 g są osadzone na krótkiej szypułce, kształt sercowaty, skórka czerwona do ciemnoczerwonej. Miąższ jest ciemno czerwony, soczysty, chrupiący, bardzo smaczny. Jest to jedna z najatrakcyjniejszych wczesnych odmian czereśni.

Podkładka: Gisela5

Termin dojrzewania: połowa czerwca

Plonowanie: obfite, regularne

Podatność na choroby: mała

Wytrzymałość na mróz: wysoka

Docelowa wysokość:  2,5m


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności