0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Czereśnia karłowa Lapins
«
  • Czereśnia karłowa Lapins
  • Czereśnia karłowa Lapins
  • Czereśnia karłowa Lapins

Czereśnia karłowa Lapins

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 19.00 PLN
Dodaj

Opis:  Odmiana czereśni samopylna, w naturalnych warunkach rośnie silnie, ale na podkładce karłowej (Gisela 5) tworzy niewielkie drzewko owocowe. Pierwsze owoce można uzyskać już w 2-3 roku po posadzeniu, plonuje obficie i regularnie. Owoce mają masę ok. 8,5 g, są nerkowate ze spłaszczonym wierzchołkiem, ciemnoczerwone. Miąższ jasnoczerwony, soczysty, średnio jędrny, bardzo smaczny. Zbiór owoców przypada na początek lipca. W dni bez deszczu mogą pozostać dłużej na drzewkach.

 


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności