0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Czereśnia karłowa Regina - PRODUKT NIEDOSTĘPNY
«
  • Czereśnia karłowa Regina - PRODUKT NIEDOSTĘPNY
  • Czereśnia karłowa Regina - PRODUKT NIEDOSTĘPNY
  • Czereśnia karłowa Regina - PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Czereśnia karłowa Regina - PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 19.00 PLN
Dodaj
Drzewko owocowe na podkładce karłowej (Gisela5) rośnie niezbyt silnie, ale charakteryzuje się bardzo dużą plennością. Pierwsze owoce można uzyskać już w 2-3 roku po posadzeniu. Owoce osiągają masę aż 10-12 g, kształt szeroko sercowaty, barwa ciemnoczerwona, w pełni dojrzałości ciemno brązowa. Miąższ jest jasnoczerwony, twardy, soczysty i bardzo słodki. Jest jedną z późniejszych odmian. Zbiór owoców przypada na koniec lipca i nie trzeba się spieszyć, ponieważ są odporne na pękanie, długo zachowują jędrność i stale rosną (zwlekając ze zbiorem możemy dochować się prawdziwych gigantów).

ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności