0.00 PLN

Kategorie / Drzewka niskopienne (karłowe)

Brzoskwinia karłowa Harrow Beauty (sadzonka)
«
  • Brzoskwinia karłowa Harrow Beauty (sadzonka)
  • Brzoskwinia karłowa Harrow Beauty (sadzonka)
  • Brzoskwinia karłowa Harrow Beauty (sadzonka)

Brzoskwinia karłowa Harrow Beauty (sadzonka)

Producent:
Koszt dostawy od: 18.00 PLN


Cena: 16.00 PLN
Dodaj

Opis: Brzoskwinia Harrow Beauty na podkładce karłowej tworzy koronę o mocnej konstrukcji i wcześnie wchodzi w okres owocowania. Pierwsze owoce można uzyskać już w 2-3 roku po posadzeniu. Owoce atrakcyjne o masie 90-150 g, kuliste, nieco niesymetryczne. Skórka żółta, krótko i słabo omszona, w 80% pokryta intensywnym, ciemnoczerwonym, kropkowanym i marmurkowym rumieńcem, miąższ jasnopomarańczowy, zwięzły, łatwo odchodzący od pestki. 

Podkładka: siewka Mandżurska

Zbiór owoców: druga połowa sierpnia

Docelowa wysokość: 2,5m

Odmiana samopylna.


ZAMÓWIENIA
KONTAKT
NEWSLETTER

 Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności